Transformator toroidalny TS 150VA 230/17V 8,82A

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: EL-STYK

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 140,29 zł brutto
  • szt.
  • Cena netto: 126,02 zł 155,00 zł

 

Energetyka nowej generacji z transformatorem toroidalnym 17 V

Nowy wymiar niezawodności w zasilaniu jest na wyciągnięcie ręki dzięki naszemu sprzętowi. Oferujemy najwyższej jakości transformator toroidalny 17 V, zapewniający stabilne i efektywne zasilanie dla różnorodnych zastosowań. To nie tylko transformator – to fundament, na którym mogą Państwo budować bezpieczne działanie swoich urządzeń elektrycznych. Zaawansowane technologie oraz dbałość o każdy cal to cechy, dzięki którym nasze toroidalne transformatory są gotowe sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom. Innowacyjne rozwiązania pozwalają korzystać z nowoczesnego sprzętu, właśnie takiego jak toroidalny transformator 17 V – cieszymy się, że jesteśmy w stanie zaproponować tego typu komponenty.

To wszechstronne urządzenie, jakim jest transformator toroidalny, znajduje zastosowanie w różnorodnych dziedzinach i aplikacjach. Może być wykorzystywany do zasilania elektronicznych urządzeń audio, w tym wzmacniaczy, co zapewnia klarowne oraz pełne brzmienie. Ponadto transformatory toroidalne są idealnym rozwiązaniem do oświetlenia LED, ponieważ zapewniają stały przepływ energii elektrycznej. W przemyśle używa się ich do zasilania maszyn i różnorodnych urządzeń elektrycznych. Często transformatory wykorzystywane są do aparatury medycznej, zapewniając jej niezbędną stabilność, a także bezpieczeństwo pracy. Ich zalety sprawiają, że są nieocenione w wielu dziedzinach technologii i przemysłu.

Na wszystkie Państwa pytania dotyczące naszego asortymentu chętnie odpowiedzą nasi pracownicy. Doradzimy, jakie transformatory będą najlepszym wyborem.